Nemecko Spain Italy Rusko 

Novinky 2021

 

28.05.2021

Rok 2021 pro nás znamenal velkou ztrátu a to v podobě mojí nejdokonalejší dušinky Coffeenky :(

 

 

Brown Coffee Buona Casa * 16.3.2011 /  + 26.3.2021

Coffeenku trápil zánět střev od listopadu. Bylo to jako na houpačce, kapačky, léky, stav stabilizován a v únoru vše znovu. Dospělo to do fáze, kdy Coffee odmítala jídlo a jen se ztrácela před očima. Žádná léčba již nebyla možná, nic nezabíralo.

Doma byla bez energie, unavená, své milované piškoty ani nechtěla. Jediné co ji rozveselilo byla procházka v jejím milovaném sadu, kterou jsem ji také dala v den jejího odchodu, než jsem udělala ten nejtěžší krok v mém životě a nechala ji odejít :(

Není na světě nic víc sobeckého, než držet svého milovaného psa, který se trápí a pomalu odchází, jen kvůli nám. Věřím, že jsem udělala dobře i ve správný čas. Coffeenka mi dala sama vědět pohledem, že je připravená. Nikomu na světě tohle nepřeji, je to neskutečná bezmoc a bolest :(

 

Coffee diagnóza : Nespecifický zánět střev. Chycena byla celá střeva, která nebyla schopna vstřebávat potravu.

 

Doufám, že se teď prohání v sadu mezi bažanty, co ji tak moc bavil, leží na gauči na polštářku a dohlíží na nás.

 

Je to velká ztráta pro naši chovatelskou stanici, domov a všechny. Coffee nebyla pes ale člen rodiny, byla vnímavá, empatická, alfa ve smečce, věděla co se sluší a patří, mnoho mě naučila a jsem ji za to nesmírně vděčná. Byla kus mě.

Odchovala tři krásné vrhy, byla vzorná mamina, kojila i štěňátka své dcery Berušky, jen aby ji ulevila a pomohla. Vždy o všechny pečovala a já o ni.

 

Coffeenko zůstaneš navždy v našich srdcích a nesmírně ti za vše děkuji! Snad se jednou zase shledáme.

 

 

line