Sdílejte to s náma !

 Nemecko Spain Italy Rusko 

O nás

 

Vítejte na stránkách chovatelské stanice Casa de Canela!

 

 

Naše chovatelská stanice vznikla v roce 2012 a to jen díky naší fence Brown Coffee Buona Casa, která splnila podmínky chovnosti, dříve než jsme předpokládali!  Coffee se narodila 16. 3. 2011, pochází z perspektivního spojení Dara Jantar Devil x Sharmarkasch Lance, oba jsou velmi pracovití, vyrovnaní a exteriérově krásní psi, takže má být po kom to naše zrzavé šikovné. Dara je velmi temperamentní fenka, velmi šikovná na práci a vášnivá aportérka! Má vyrovnanou povahu, jen tak ji nic nerozhodí a pořád vrtí ocáskem, čímž si získá prostě každého! Je to prostě štěně s šedinkami! Lance je krásný, urostlý pes, mohutnější kostry, má krásné systematické hledání a je využívaný aktivně na hony. Lance je otcem mnoha pěkných a úspěšných potomků. S majitelkou Monique mají krásný vztah, stále si ji sleduje, přesně tak jako Coffee nás.

 

Z vrhu B v rodné boudě zůstala fenečka Blueberry, která bude pokračovatelkou v chovatelské stanici. Berry má výborné vlohy, perfektní nos, mohu konstatovat, že lepší jako maminka Coffee! Je jako střela v poli a velmi chuťová do práce. Nadruhou stranu je mazel jako blázen :)

 

Do naší chovatelské stanice přišel můj vysněný pejsek Diana da Quinta das Gias import z Portugalska :) Je to tasmánský čert, rebel a přitom miláček! Již ve 4. měsících předvádí krásnou nosovou práci v poli! Má nadhérné a pevné vystavení. Tak uvidíme co nám slečna ukáže ještě v dospělosti. Máme spolu plány velké :) 

 

 

 

Nad názvem naší chovatelské stanice jsem dlouho přemýšlela, až jsem došla k názoru, že použiji slovo Casa – domov, protože Coffee pochází z dobrého domova – Buona Casa, v kterém chci dále pokračovat.  Holkám říkám skořičky, takže bylo jasné, co bude další v našem názvu Canela- skořice! 

 

 

 

 

Takže Vám představujeme chovatelskou stanici Casa de Canela – Skořicový domov