Sdílejte to s náma !

 Nemecko Spain Italy Rusko 

O nás

 

Vítejte na stránkách chovatelské stanice Casa de Canela!

 

 

Naše chovatelská stanice vznikla v roce 2012 a to jen díky mojí fence Brown Coffee Buona Casa, která splnila podmínky chovnosti, dříve než jsem předpokládala!  Coffee se narodila 16. 3. 2011, pocházela z perspektivního spojení Dara Jantar Devil x Sharmarkasch Lance, oba velmi pracovití, vyrovnaní a exteriérově krásní psi. Dara byla velmi temperamentní fenka, velmi šikovná na práci a vášnivá aportérka! Měla vyrovnanou povahu, jen tak ji nic nerozhodilo a pořád vrtěla ocáskem, čímž si získala prostě každého! Lance byl krásný, urostlý pes, mohutnější kostry, měl krásné systematické hledání a byl využívaný aktivně na hony. Lance je otcem mnoha pěkných a úspěšných potomků. S majitelkou Monique měli krásný vztah, stále si ji sledoval, přesně tak jako Coffee mě.

Coffeenka nás bohužel 26.3.2021 v 10 letech opustila. Jsem neskutečně šťastná, že mi byla po boku. Byla to moje dušinka, takového psa má člověk jednou za život. Budu vzpomínat s láskou.

 

Z vrhu B v rodné boudě zůstala fenečka Blueberry, která bude pokračovatelkou v chovatelské stanici. Berry má výborné vlohy, perfektní nos, mohu konstatovat, že lepší jako maminka Coffee! Je jako střela v poli a velmi chuťová do práce. Nadruhou stranu je mazel jako blázen :)

 

Do naší chovatelské stanice přišel můj vysněný pejsek Diana da Quinta das Gias import z Portugalska :) Je to tasmánský čert, rebel a přitom miláček! Již ve 4. měsících předvádí krásnou nosovou práci v poli! Má nadhérné a pevné vystavení. Tak uvidíme co nám slečna ukáže ještě v dospělosti. Máme spolu plány velké :) 

 

 

 

Nad názvem naší chovatelské stanice jsem dlouho přemýšlela, až jsem došla k názoru, že použiji slovo Casa – domov, protože Coffee pochází z dobrého domova – Buona Casa, v kterém chci dále pokračovat.  Holkám říkám skořičky, takže bylo jasné, co bude další v našem názvu Canela- skořice! 

 

 

 

 

Takže Vám představujeme chovatelskou stanici Casa de Canela – Skořicový domov