list odrazkaOdchov   list odrazkaDeník maminky   list odrazkaDeník štěňátek   

 

Deník maminky B vrh

 

Zde můžete sledovat průběh těhotenství a vývoje plodu:

http://www.rr.sk/modules.php?name=Preg_kal&newlang=slovak&vybrany_jazyk=czech&ukaz=tt48963815tt52

 

15. den

Na Coffee se projevují změny, zatím jen takové, že je věčně hladová a loudí jídlo, kde může…  Je více umazlená a hodně odpočívá. 

26. den

Coffee se nám začíná na trošku zakulacovat. 20. dnem začala u Coffee nechuť a nevolnosti, prostě jako správná těhotná dáma :)

32. den

Březost potvrzena!!!!

Na ultrazvuku bylo napočítáno cca 8 štěňátek, jaký počet ale ovšem bude, se necháme překvapit.

Coffeenka trpí nevolností, nemůže vidět zeleninu, vařené ani syrové maso. Za to rohlíků by snědla klidně kvantum. Čekáme každým dnem, až ji tahle nevolnost přejde. Momentálně je živená konzervami. To je jediné, co do ní dostaneme. Pěkně se nám začíná kulatit a na procházkách je na sebe velmi opatrná.

40. den

Přišlo období, kdy by Coffee snědla i nás! Apetit se opravdu zvětšil a nebere si servítky, snědla by vše! I nás, kdyby mohla!

 46. den

Coffee se apetit zvyšuje čimdál více! Musíme ji hlídat, stává se z ní zloděj jídla :) Pohyby v bříšku zatím nejdou cítit. Každým dnem bříško viditelně roste.

 54. den

Coffeenka je klidná, odfukuje a pořád spí, je na sebe velmi opatrná. Štěňátka dělají pěknou neplechu, už se projevují i přes břísko. Termín porodu se rychle blíží.

 61. den 

Blížíme se do velkého finále. Coffee bude mít tento týden termín porodu.  Porodní bedna a vše potřebné k porodu je již nachystané. Coffee stále odpočívá a z těžka odfukuje. U celé rodiny má přezdívku ,,Bublinka"

 

 facebook
mail
home