Vrh C - Deník štěňátek

list odrazkaOdchov   list odrazkaDeník maminky   list odrazkaDeník štěňátek    

 

10.4.2018

Po zdlouhavém porodu jsme přišli na svět!  6 kluků a 4 holčičky! Dali jsme teda mámě pořádně zabrat! Bolesti a první fázy porodu prožívala 24h , potom samotný porod byl velmi rychlí, šli jsme krásně jeden zadruhým :) Bohužel jeden náš bratříček se nalokal plodové vody, dostal infekci :( Museli jsme se sním rozloučit :( Tudíž nás je 9 statečných!

 

 

Sledovat vývin štěňátek můžete na  

 

 

11.4.2018

Dnes u nás byl na kontrole pan veterinář, máme se k světu a i maminka je v pořádku :)

 

 

13.4.2018

Takhle krásně rosteme! Bojujeme o cecíky, je nás hodně, naštěstí se všichni krásně vystřídáme! Maminka ma dobré tučné mličko a krásně se o nás stará...

 

14.4.2018

Začínáme se projevovat, mrčíme si, kňučíme a také umíme dát pěkně najevo nesouhlas, když nás některý ze sourozenců zalehne nebo nám krade cecík. Také maminka nás občas opustí z bedýnky a zajde si se starší sestrou Berry na procházky, pak dojde pěkně voňavá okoupaná a dá nám napít z toho výborného mléčného baru co má :)

 

 

15.4.2018

Opět jsme na váze přibrali :) Panička s námi má problém nás zvážit, šijeme s sebou a snažíme se z váhy odplazit..

 

 

 

 

17.4.2018

Rosteme jako z vody :)

 

 

24.4.2018

Většina z nás rozlepuje očička a objevuje svět :) Začínají náznaky vrčení a rozčilování se. Také se snažíme chodit, ještě nám to moc nejde ale do víkendu budeme už běhat :)

 

26.4.2018

Panička nám zvětšila výběh, jelikož občas jeden z nás přelezl ohrádku a pak bylo křiku, že se nemůžeme dostat zpět za sourozenci a maminkou :) Máme také ostříhané drápky, panička nad námi strávila 2 h. Jsme umpalumpové, nechtěli jsme spolupracovat! 

Začínáme se vnímat navzájem a ochutnávat papulkou svět okolo nás, je to sranda :)

 

 

2.5.2018

Měli jsme poprvé v životě něco jiného jako maminky mléčko, moc nám to chutnalo :) Od teď už baštíme každý den a mezitím si cucneme od maminky mléčka. 

 

 

Štěňátka byla focena profesionálem, myslím si, že se podařilo ! :)facebook
mail
home