Vrh A

list odrazkaOdchov   list odrazkaDeník maminky   list odrazkaDeník štěňátek    

 

 

 

 

 

 Parázs je výborný pracovní pes, využívaný běžně na hony. Má dokonalé, systematické, svižné hledání v poli! Krásně spolupracuje s Annou, poslušnost má 100% a vystavení totálně dokonalé! No posuďte samy z fotek ;) Parázs je velmi vášnivý aportér, nejraději by aportoval i všechno živé! Je velmi chuťový a to jsem si na něm velmi zamilovala!

 

 

 

 

 

 

Ohledně exteriéru Parázse. Je to pes silnější kostry, s krásným hrudníkem, předhrudím a dokonalým úhlením předních i zadních končetin. Je světlejší barvy, s krásným tmavým okem. Povahově je to velmi milý a přátelský pes! Každého rád přivítá a nemá s ničím problém. 

 

 

 

 

 Coffee je fenka jemnější atletické postavy, s krásným hrudníkem, předhrudím, rovným hřbetem, pěkným úhlením a ušlechtilou hlavou.  Povahově je velmi učenlivá, všímavá a citlivá fenka. Snesla by nám modré z nebe, kdyby mohla.

 

 

Co se týká práce je Coffee velmi učenlivá, není na ni potřeba nátlaku a vše dělá s radostí. Má výborný nos a krásné systematické hledání. Miluje aportování čehokoliv, jak z vody, tak i ze souše. Je radost s ní pracovat.

 

 

 

Parázs a Coffee se dokonale doplňují, jak po pracovní tak i po exteriérové stránce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 facebook
mail
home