list odrazkaOdchov   list odrazkaDeník maminky   list odrazkaDeník štěňátek    

 

Deník maminky A vrh

 

Zde se dočtete o průběhu gravidity Coffee, jejím nechutenství, chutenství, velikosti bříška atd. :) 

 

8.9.2014

Coffee začal porod v neděli kolem 6 navečer. Začala dychtivost, hledání si místa k porodu. Chvíli byla v klidu, chvíli zase hrabala. Celou noc špatně spala a ráno to přišlo. Rodila jako podle učebnice. Příznaky a do 12 ti hodin porod. Každé štěňátko šlo po cca 30 min až poslední dva kluci cca po 1,5 hodině. Zvládla to na jedničku! Máme 6 holčiček a 5 kluků :)

 

5.9.2014

Coffee roste jako o závod, hodně polehává, špatně se ji spí. Pohyby štěňátek jsou vidět i přes břicho. Apetit má stále veliký! Od zítřka začneme měřit teplotu ;) 

 

24.8.2014

Roste nám bříško! Připravujeme porodní box! Coffeenka si bude zvykat na nové prostředí v porodním boxu. Je zatím velká pohodářka, která jen řeší, kde by co ulovila k snědku a s kým by se pomazlila :)

 

17.8.2014

Coffee apetit se velmi změnil! Kdyby mohla, snědla by i nás :) Má tendence se přejídat, takže je krmená několikrát denně, ve velmi pestrých dávkách. Užívá si jak masíčka, kostí, zeleniny, ovoce tak i mléčných výrobků :) 

V chování se také velmi změnila, je na sebe více opatrná a nevěřila bych, že může být i více umazlená! A ANO MŮŽE :D 

 

4.8.2014

Coffee postihlo nechutenství. Nedostane do sebe ani kousek masa. Momentálně je na zelenině a mléčné dietě. Hold těhotným se chutě mění. Musím podotknout, že ji chutná i voda ze zavařených okurků :)

Na chování se Coffee hodně změnila, je na sebe opatrnější, jen tak nějakého psa k sobě nepustí. Většinu dne prospí a je velmi ale velmi umazlená. Neustále vyžaduje pozornost. 

 

Zde můžete sledovat vývoj štěňátek u maminky v bříšku:

 http://www.rr.sk/modules.php?name=Preg_kal&kryt_den=9&kryt_mesiac=7&kryt_rok=2014&zobraz_cele=0&krok=1&chovsta=Casa+de+Canela&mesuky=Brown+Coffee+Buona+casafacebook
mail
home