Novinky 2015

21.12.2015

BŘEZOST POTVRZENA! ČEKÁME ŠTĚŇÁTKA !!!!

 

28.10.2015

Mezinárodní výstava psů Bratislava 24.10.2015

Andora Casa de Canela - třída mladých - Výborná 2 / 5 

Brown Coffee Buona Casa - třída šamionů - Výborná 2

 

Mezinárodní výstava psů Bratislava 25.10.2015

Andora Casa de Canela - třída mladých - Výborná

Brown Coffee Buona Casa - třída šamionů - Výborná 2, res. CAC, res. CACIB

 

10.10.2015

V Českýcho Budějovicích se konala Mezinárodní výstava všech plemen, které se zůčastnila ABIGAIL a AURORA.

Posuzoval pán Václavík a opravdu nešetřil VD a i D. 

 

Abigail Casa de Canela - Výborná 1 , CAJC, BOJ !!!

Aurora Casa de Canela - Velmi dobrá !!!

 

Jsem velmi spokojená s výsledky a gratuluji majitelům :)

 

Abigail s Danielou se zůčastnily i zkoušek vloh! A hned na VÍTĚZOVÉ ZKOUŠEK!!! Jsem nesmírně šťastná a pyšná psí máma :)

 

 

30.9.2015

Abigail Casa de Canela se zůčastnila v Plzni oblastní výstavy loveckých plemen, kde si v třídě mlaých vyběhala krásnou Výbornou 1 - Vítěz třídy!!!

 

Další užasná zpráva: Aurora Casa de Canela - DKK 0/0 !!!! 

18.9.2015

 

Dnes nám přišla užasná zpráva! Abigail dnes navštívila doktora Pepříka a výsledek DKK 0/0 !!!!

 

14.9.2015

Vrh A 8. 9. 2015 oslavil své první narozeniny! Moc gratuluji ke krásným prvním narozeninám a děkuji majitelům, že se tak krásně o ty naše děti starají :) Jsem nejšťastnější na světě!!!

 

23. 6. 2015

SUPER NOVINKY A PRVNÍ SLOŽENÉ ZKOUŠKY VLOH VE VĚKU 9. MĚSÍCŮ!

 

Oblastní výstava Náměšť na Hané – 13. 6. 2015 - třída mladých – Andorra Casa de CanelaVelmi dobrá 2

 

NVP Klatovy - 20. 6. 2015 – Třída mladých - Abigail Casa de Canela - Výborná 2 / 5

 

OMS Jeseníky – 20. 6. 2015 – Zkoušky Vloh – Akira Casa de Canela – I. cena 3. místo!!!

 

 

 

Jsem nadšená ze štěňátek! Opravdu dělají radost a gratuluji všem majitelům!

 

 

3. 6. 2015

Máme úžasné novinky!

Alfa Casa de Canela alias Maggie byla na Oftamologickém vyšetření očí a výsledek je NEGATIVNÍ!!!

 

Klubová výstava Štěpánov 31. 5. 2015

Výstavy se účastnila dvě štěňátka Almond a Alfa. Byla to jejich výstavní premiéra a jsem velmi ráda, že byli v kruhu vyrovnaní a nebojácní. Moc gratuluji k výsledkům, dostala velmi krásná a podrobná hodnocení.

Almond Casa de Canela – třída dorostu – Nadějný

Alfa Casa de Canela – třída dorostu – Velmi nadějný

 

Výstavy se zúčastnila i Coffee, bohužel dostala falešnou březost, přibrala nám na váze a předvádět se ji na sluníčku a teploučku vůbec nechtělo, dokonce mi usínala, když jsem ji stavěla do postoje.

Pán rozhodčí nám řekl, že má po štěňatech propadlou záď. Snad se to napraví, když ji teď zapřáhnu zase do výcviku a začneme spolu jezdit na kole.

I přes to si vysloužila Výborná 4

 

Víkend jsme si udělali v Horce nad Moravou v Lovecké chatě. Měli jsme takovou menší sešlost. Zúčastnil se Almond, Alfa alias Maggie a Azeitona alias Tazz.

Tazzika jsem úplně nadšená, je to mohutný pes s krásným předhrudím, hrudníkem, úhlením a NÁDHERNOU ŽEMLOVOU BARVOU! Hrozně mě mrzí, že Tazzík má podkus a nemůže se ukázat někde na výstavě. I přes to jsem ale nejšťastnější na světě, že má plnohodnotný život a tu nejúžasnější rodinku, která ho nadevše miluje a je na Tazzíka hrdá a to plným právem :) Každopádně Tazzíka uvidíme na nějakých zkouškách.

 

Alfuška je prostě celá Coffeenka, dokonalá kopie. Pohyb a ty pohledy :)

S Peťou se připravují na zkoušky vloh, vystavení jim jde krásně, jen dotrénovat systém hledání a upevnit klidy. Je velmi nadaná a holkám to krásně jde. Věřím, že se podaří zkoušky zvládnout v I. Ceně. Necháme se překvapit !

 

Almond je pes co převzal geny od Coffee, je atletického tipu, velmi poslušný, což dávám velkou pochvalu paničkám. Měla jsme ho o víkendu na hlídání, mohl se neustále pohybovat na volno, i mezi hromadou maďarů a vždy po přivolání přišel HNED. Je to krásný pes, v plné pubertě, samá ruka, samá noha. Věřím, že až dospěje, bude urostlý atletický pes!

Moc děkuji všem zúčastněným. Udělali jste mi velkou radost, že jsem Vás mohla vidět a ty moje děti skořicové! Těšíme se s Coffeenkou na další sraz!

 

 

 

14.05.2015

 

Angus opět zaválel!  BOB PUPPY Valkeakosken in Finland 14.05.2015 !!!!

 

Posudek: Velmi šťastné štěně, srst dobrá, barva by mohla být lepší, kostra dobrá, samčí hlava, korektní v lebce a uších, Topline přijatelný pro věk. Nadějný do budoucna!

 

Gratulujeme majitelům!!!

 

11.05.2015

Máme nové webstránky!

 

23.04.2015

Jelikož se nám pracovalo na nové webové stránce nějakou dobu, nepřidala jsem dlouho žádný příspěvěk, takže to trošku shrnu:

 

Coffeenka se zůčastnila po štěňátkách výstavy v Nitře, kde každý den dostala Výbornou v dost silné konkurenci. První den na Champion of Champions skončila jako druhá se známkou V2 res.CAC, co mě velmi potěšilo, Coffee je v kondici, v kruhu si to užívala ale bohužel se nám nepodařilo dodělat šampiona SK, proto na další výstavu na Slovensko ještě vyrazíme. 

Zkusili jsme štěstí i v Rakousku, kde si Coffee vyběhala CAC a načala tak Rakouský šampionát krásy, takže nás ještě čeká nějaká ta dovolenka v krásném Rakousku.

 

Štěňátka se mají všechny k světu, mají ty nejúžasnější majitelé, takže jsem nejšťastnější na světě, že se jim daří a mám o nich zprávy. Abigail a Aurora se zůčastnili mezinárodní výstavy v Českých Budějovicích, kde dostali obě v třídě dorostu hodnocení Velmi nadějný. Obě holky se chovali v kruhu jako doma, což byl i účel této výstavy aby si zvykli na výstavní kruh.

Dále se byl poprvé na výstavě i Angus co žije ve Finsku a získal ocenění Best Of Breed Puppy :) :) :) 

 

Moc gratuluji všem majitelům! Krásné úspěchy! 

 

Polovina děťátek byla i na Jarním svodu, kde všichni prošli. Zůčastnil se svodu i Azeitona, který do nového domovu odcházel bohužel s podkusem, který mu zůstal. Pán rozhodčí říkal, že je to obrovská škoda, je to moc pěkný a statný pes. Azeitonu alias Tazzika to nijak neomezuje, i tak je milovaný a bude se sním pracovat :)

 

 

line


Archív novinek: » 2013 » 2014 » 2015 » 2016 » 2017 » 2018 » 2019 » 2020 » 2021 » 2022 » 2023


facebook
mail
home