Novinky 2021

 

       13.11.2021 - 14.11.2021

IHA Tulln - Diana da Quinta das Gias - 2x CACA, 2X CACIB, 2X BOB, BIG3, BIG4, CRUFTS QUALIFIKATION

 

3.9.2021 přišla velká rána, kdy jsem musela nechat odejít za duhový most moji další dušinku Berry. Tohle člověka asi nikdy nepřebolí a ani nevím co víc k tomu napsat :( Už běhá tam nahoře s Coffeenkou a dohlíží na nás :(

 

 

04.09.2021

Klubové zkoušky vloh Jiříkovice - Klub krátkosrtstý ohař - Dianka si tyhle zkoušky odběhala úplně sama, já jsem byla po odchodu Berušky ve stavu, kdy jsem nevěděla co v podstatě dělám. Dianka to podržela a skončila na 2. místě.

 

 

18.09.2021

Jsme se rozhodli pomoci pejskovi co přišel o pánečky - Jmenuji se Black a jsem Border teriér , je mi 11 let :)

 

21.09.2021

Dianka si udělala výlet do Prahy na rentgen kyčlí k panu MVDr. Duchekovi. Výsledek A/A ! Máme obrovskou radost, tak krásný výsledek jsem ani nečekala, protože kdo zná Dídu- je to klokan :)

 

29.09.2021

Mezinárodní výstava Brno - rozhodčí: Miroslav Kalich - CAC, CACIB, BOB !

Světová výstava 2021 Brno - rozhodčí : Ludovica Salamon - CAC, CACIB, BOB, WORLD WINNER !

 

 

14.08.-15.08.2021 se Dianka zúčastnila mezinárodní výstavy v Brně, kde si oba dva dny vysloužila pěkné posudky s titulem CAC, CACIB, BOB.

 

Dne 4.7.2021 naši chovatelskou stanici obohatila jedna střela MOK jménem Funny Damashca Aponivi. Dlouho jsem zvažovala zda si pořídit další MOK do smečky a lepší rozhodnutí jsem udělat nemohla, Fanny nám do domu vnesla mnohu radosti a štěstí .

 

10.07.2021 - Klubová výstava Konopiště - Dianka dostala do chovu známku D s pěkným posudkem, bohužel skrz povahu. Mám prostě DOBROU fenu :) Člověk má alespoň pořád na čem pracovat a napravovat .

 

28.05.2021

Rok 2021 pro nás znamenal velkou ztrátu a to v podobě mojí nejdokonalejší dušinky Coffeenky :(

 

 

Brown Coffee Buona Casa * 16.3.2011 /  + 26.3.2021

Coffeenku trápil zánět střev od listopadu. Bylo to jako na houpačce, kapačky, léky, stav stabilizován a v únoru vše znovu. Dospělo to do fáze, kdy Coffee odmítala jídlo a jen se ztrácela před očima. Žádná léčba již nebyla možná, nic nezabíralo.

Doma byla bez energie, unavená, své milované piškoty ani nechtěla. Jediné co ji rozveselilo byla procházka v jejím milovaném sadu, kterou jsem ji také dala v den jejího odchodu, než jsem udělala ten nejtěžší krok v mém životě a nechala ji odejít :(

Není na světě nic víc sobeckého, než držet svého milovaného psa, který se trápí a pomalu odchází, jen kvůli nám. Věřím, že jsem udělala dobře i ve správný čas. Coffeenka mi dala sama vědět pohledem, že je připravená. Nikomu na světě tohle nepřeji, je to neskutečná bezmoc a bolest :(

 

Coffee diagnóza : Nespecifický zánět střev. Chycena byla celá střeva, která nebyla schopna vstřebávat potravu.

 

Doufám, že se teď prohání v sadu mezi bažanty, co ji tak moc bavil, leží na gauči na polštářku a dohlíží na nás.

 

Je to velká ztráta pro naši chovatelskou stanici, domov a všechny. Coffee nebyla pes ale člen rodiny, byla vnímavá, empatická, alfa ve smečce, věděla co se sluší a patří, mnoho mě naučila a jsem ji za to nesmírně vděčná. Byla kus mě.

Odchovala tři krásné vrhy, byla vzorná mamina, kojila i štěňátka své dcery Berušky, jen aby ji ulevila a pomohla. Vždy o všechny pečovala a já o ni.

 

Coffeenko zůstaneš navždy v našich srdcích a nesmírně ti za vše děkuji! Snad se jednou zase shledáme.

 

 

linefacebook
mail
home