Novinky 2016

13.12.2016 OBDOBÍ HONŮ

S Coffee máme náročnou zimu, každý víkend jsme někde na honu. Coffee je ve svém živlu, pracuje o 106. Jsem ráda, že ji to tak baví a já ji mohu tuhle radost poskytnout.

 

HON NA BAŽANTY

S Beruškou a Coffee jsme se zůčastnily honu na Bažanty v Našiměřicích.

Berry předvedla krásné hledání, vytrvalost a vystavování. Jsem na ni pyšná, je velmi šikovná, jen panička by ji mohla věnovat více času a konečně ji naučit aport, když ona by tak ráda i aportovala jen nevěděla jak na to. Proto to za ni bravůrně zvládla maminka :)

 

 

3.12.2016 NITRA DOG SHOW / rozhodčí: Jana Janek

 

Best Of Casa de Canela - Výborný 4

Brius Cai Casa de Canela - Výborný 5

Blueberry Casa de Canela - Výborná 4

Bonela Alma Casa de Canela - Výborná 5

Andora Casa De Canela - Výborná 1 - CAC

 

 

4.12.2016 NITRA DOG SHOW / rozhodčí: Ridarčíková Gabriela

 

Best Of Casa de Canela - Výborný 1 - CAJC

Brius Cai Casa de Canela - Velmi dobrý

Blueberry Casa de Canela - Výborná 4

Bonela Alma Casa de Canela - Výborná 3

Andora Casa De Canela - Velmi dobrý

 

Výstava byla pro některé jedince jejich premiéra! Navzdory haly, ruchu a jiných vjemů, jsem s výsledky velmi spokojená! Moc gratuluji všem zůčastněným! Děláte mi radost :)

Ponaučení z této výstavy pro všechny : Tréning přináší zasloužené ovoce :) Tak šup šup, všichni trénovat a nejvíce já s Beruškou :D 

 

 

2.10.2016

ZKOUŠKY VLOH TĚŠANY!

 

Brita Casa de Canela - I. cena, VÍTĚZ ZKOUŠEK!!!

Brita na zkouškách zaválela! V 8.měsících porazila mnoho zkušených psů i vůdců! Až mi brada spadla!  Jsem hrdá, jak se krásně předvedla! Je ve zkušených rukou chovatele! Moc gratuluji ! :) 

 

Blueberry Casa de Canela - I.cena

Naše Beruška si na zkouškách prohnala zajíčka, hold je to naše děcko chuťové :) I tak jsem na ni hrdá, že v 8. měsících zvládla zkoušky v I.ceně :)

 

Andora Casa de Canela - I.cena 

Andorka měla premiéru, jelikož je to momentálně pes do nepohody, tak šli na zkoušku den před vlohy za mnou na tréning do pole, zkusit vystavení, ověřit zda ho má pevné a klidy! Velmi mile překvapila, krásně vystavila bažanta, tak bylo rozhodnuto a jelo se na Vlohy, které zvládla s přehledem v I.ceně! Těším se, že to pánečky nakopnulo k dalšímu tréninku a věřím, že příští rok spolu půjdeme na PZ.

 

 

ABIGAIL CASA DE CANELA se tento víkend zůčastnila Mistrovství Šumavy, kde skončila na 9. místě z 16.psů, ve III.ceně! Každý den není požehnání ale i přes to je to obrovský úspěch do holky za tenhle rok vše zvládly ! Moc Gratuluji Dance i Abince! Jste super dvojka!  

 

 

26.9.2016

Je za námi úspěšný víkend + podzimní srázek !

 

Brita Casa de Canela se zúčastnila výstavy v Brně, kde byla ohodnocena panem rozhodčím MVDr. Šimkem VELMI NADĚJNÝ 1. Pan rozhodčí na ni pěl samolu chválu. Gratulujeme ke krásnému prvnímu výstavnímu úspěchu.

 

Abigail Casa de Canela šla zkusit štěstí na Všestranné zkoušky ohařů, kde skončila na 5 místě z 12 psů v I.ceně s 463 body!!! S hrdostí oznamuji, že Ebinka se stala VŠESTRANNOU FENOU ve svých 2 letec! Moc gratuluji a děkuji Dance, že se do toho tak obula a tohle s Ebi dokázala!

Ebinka teď bude figurovat v nové chovatelské stanici v Českých Budějovicích  FOREST BEE, kde plánují štěňátka na rok 2017.

 

Víkend byl ve znamení sluníčka, lesů, táboráků a srazu našich odchovů v krásném prostředí Žďárských vrchů. Děkuji všem, kdo se zůčastnil, ti co nepřijeli, mají možnost to napravit a zůčastnit se příští rok, kdy sraz plánuji na Jaro v Horce nad Moravou v lovecké chatě. Tentokrát potrénujeme i nějaké to vystavování a aportování :)

 

 

Všem moc děkuji za účast na srazu a za prezentaci odchovu :) Jsem opravdu pyšná :)

 

6.8.2016

SVP Zákupy / Peter Beyesdorf / DE, Attila Csegledi / HU

 

Best of Casa de Canela / třída dorostu / Velmi nadějný 2

Berry Casa de Canela / třída dorostu / Velmi nadějný 2

 

 

21.7.2016

Vyšetření  na gen dlouhosrstosti:

 

Brown Coffee Buona Casa - prostý 284G/G

Abigail Casa de Canela - prostý 284G/G

Blueberry Casa de Canela - prostý 284G/G

 

25.6.2016

         Oblastní výstava psů Náměšť na Hané + Speciální výstava MOK a MOD.

Na výstavu bylo velmi horké počasí ale i tak se vyvedla! Musím pochválit všechny zůčastněné! Jsem na všechny moc hrdá !

 

Bonela Alma Casa de Canela - Velmi nadějný 1 - DRUHÉ NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚ VÝSTAVY!!!!

Bella Casa de Canela - Velmi nadějný 2

Blueberry Casa de Canela - Velmi nadějný 3

 

Abigail Casa de Canela - Velmi dobrá

Abigail se zůčastnila i výběru do chovu a mají tak s Danielou splněné všechny podmínky chovnosti!!! Abigail je naší první CHOVNOU FENOU! Moc gratuluji Dance, jsou super dvojka a jsem na ně nesmírně pyšná !!!

 

20.5.2016

         Na prvního máje jsme si udělali se štěňaty menší sraz v Praze - park Divoká Šárka! Bylo to bezva shledání, dětičky rostou do krásy a jsou bezvadně poslušné! Jsem pyšná jak na štěňátka, tak i na majitele :) Vyřádila se do syta, večer padli za vlast a zapoměli i na to, co je to kousat :) Piraňe! 

 

8.5.2016 se zůčastnila naše Abigail  podzimních zkoušek v OMS Praha - venkov! Zkoušky dokončila v plném počtu bodů! Moc gratuluji Dance a Ebince! Jsou skvělá dvojka! Už chybí jen výběr do chovu a máme první chovnou fenu z vrhu A :) Jsem pyšná! 

18.4.2016

         Štěňátka jsou všechna u nových majitelů. Snad se mají dobře a daří se jim po všech stránkách!

Be Happy žije u Brna s rodinkou a malou holčičkou,bude plně využívána na myslivost, což mě těší nejvíce. Happy má bohužel ocasní zálomek, nebude moci dochovu, proto mě o to víc těší, že bude využívána alespoň na to, na co byla vyšlechtěna :)

Best Of se nachází v Praze - Kačerov, má bezva péči a bezva majitele, kteří určitě plánují nějakou tu výstavu a výcvik, takže jsem velmi zvědavá na výsledky, je to opravdu krásný a temperamentní pes :)

Belmondo nám odjel do Opavy, snad se někdy setká i s bráškou Azeitonou z vrhu A :) Určitě se také objeví na nějaké výstavě a snad i nějaký lovecký výcvik panička s ním zvládne :) Pevně doufáme :)

Berry odjela do Benešova, kde bude žít se super rodinkou, v plánu mají také výstavy, snad se podaří divokou Berrynku skrotit a bude se dařit :)

Brius Cai odjel nejdále a to na Slovensko za strejdou Bugsy Buona casa ( Coffee bratr ) , takže Briusek zůstal v rodinném kruhu a ještě o něm určitě hodně uslyšíme :)

Bella žije v Olomouci, bude se věnovat výcviku, snad někdy i nějaké výstavě :) Bude cestovat za rodinkou do Itálie, no bude se mít báječně :)

Baddy obývá rodinný dům v Kolíně, kde si ho páneček vysnil, snad dělá radost a také ho uvidíme někde na výstavě.

Bonela Alma žije ve Vyškově v myslivecké rodině, bude aktivně využívaná na hony a určitě pojede i nějakou tu výstavu :)

 

Jsem moc ráda, že naše štěňátka našla milující domov a mají se skvěle :) Snad se v nejbližší době sejdeme :)

 

14.3.2016

        Štěňátka postupně odchází do nových domovů. Věříme, že budou dělat jen radost a budou mít ty nejlepší majitelé na světě :) Tento víkend odešel BALBOA alias Rocky do Prahy k bezva rodince, kde bude převážně běhat v přírodě a dělat společnost dvoum krásným holčičkám :)  Další kdo opustil rodnou boudičku je BRITA, tu budeme mít kousek a snad spolu budeme podnikat i nějaké výcviky! Brita bude působit v chovatelské stanici od Dubu Trojáku u pana myslivce ve společnosti starší dámy Bessynky :)

 

Naši chovatelskou stanici obohatila slečna žlutá - Blueberry Casa de Canela :) Beruško, pokusíme se ti dát super život jako má u nás tvá maminka, snad se ti tady bude líbit a budeš stejně šikovná a poslušná jako maminka :) 

 

 

 

21.2.2016

        Štěňátka si vyzkoušela ve 4. týdnu své první postojovky :) Můžete je zkouknout na :  http://browncoffee.rajce.idnes.cz/ 

 

9.2.2016

Všechna štěňátka jsou zadána! Věříme, že budou jen v těch nejlepších rukou, majitele jsem s Coffee pečlivě vybrala :)

 

 21.1.2016

Narodil se nám krásný a vyvážený vrh B!!!

Máme 6 fenek a 5 kluků :)

Příjmáme rezervace na fenky!!!

 

 

 

linefacebook
mail
home